animky Narutoo

15. ledna 2009 v 16:25 | kakusei |  Naruto
blog.cz>black-Sakura>Prosinec 2007

Prosinec 2007

avatary

27.12.2007 10:08 | Ditušinka
Další avatary sakury dávám na vánoce...

black angel saku

27.12.2007 10:01 | Ditušinka
Tadyten obrázek sem našla na stránkách alchemy gothic ;o) A jmenuje se black Angel...takhle nějak si možná představuju black Sakuru..A mimochodem k vánocům sem dostala hrací karty alchemy gothic a black angel je moje nej karta :D

galerka

13.12.2007 15:26 | Ditušinka
animace, ze kterých sem měla záchvat smíchu :DDDD
no tak rychleji, padavky!!!!Tady nejste na žádnym čajovym dýchánku, tady ste na vojenskym táboře!!!!!
Tak tohle sou super picty!!!Kawaii!!Přeložim vám ty anglický kecy....
Orochimaru: Hej Jirayo, hádej kdo jsem?
Jiraya: Tsunade, to je jasný!!!
tsunade: Orochimaru!!!Já je mám větší!!!!
Naruto: Mnamm!!!
Kisame: To je tááááák snadné!!
Teda Itachi!!!!Taková potupa!!!
A ted vesnice: Listová, oblačná, písková, blesková a.t.d.....Tady sou ty značky co maj na ninja čelenkách
a tady velká mapa vesnic a zemí:
Tady je to popsaný čínskýma znakama, a tadyta mapa je anglická:
a ted všicni kage: Mizukage, Hokage, Raikage, Kazekage a.t.d....
A tedˇ Narutova rodina zamlada i s mámou Kushinou a otcem Yondaime:

Sakura Haruno

13.12.2007 10:45 | Ditušinka
Na začátku seriálu je Sakura genin v Listové vesnici.Na začátku Sakura Haruno, Naruto Uzumaki a Sasuke Uchiha tvoří tým 7, který vede jounin Hatake Kakashi.Později jí pak trénuje Tsunade.Její nejlepší schopností jsou inteligence a dokonalá schopnost ovládat chakru.Například byla na první pokus schopna lézt pomocí chakry po stromech, zatímco Narutovi a Sasukemu to trvalo celý den tréninku.Na začátku byly Sakuřiny schopnosti značně horší, než u ostatních geninů.Používala jen základní techniky, z nichž asi nejlepší je Kai-zrušení iluze.Pod vedením Tsunade pak bude mnohem silnější.
Uvnitř Sakury žije její druhé "já"-vnitřní Sakura, která se zdá být ještě víc hrubá než Kyuubi (devítiocasý démon) uvnitř Naruta.Vnitřní Sakura je velmi průbojná a v seriálu se většinou objevije jako vtipná vložka, protože sakura je typicky milá.Vnitřní Sakura používá hlášku Shaannarou, což nic neznamená, ale překládá se jako Hell Yeah-Sakra jo´ v angličtině nebo Kua v českých titulkách k Narutovi.Díky tomuto svému druhému "já" má Sakura dvě mysli, což se jí velmi hodilo, když v kvalifikaci do hlavních bojů chuuninské zkoušky na ni Ino Yamanaka použila Shintenshin no jutsu-technika přesunu mysli.
V dětství a ze začátku na akademii si ze Sakury dělali srandu, kvůli jejímu velkému čelu.To skončilo, když se s ní velmi oblíbená Ino Yamanaka začala kamarádit a dala jí stuhu.Sakura měla Ino jako svůj vzor a obdivovala vzhled a schopnosti, ale měla kvůli tomu pocit podřazenosti a méněcennosti.Jejich přátelství trvalo do té doby, než zjistily, že obě chtějí sbalit Uchihu Sasukeho.ten se o ní ale vůbec nezajímá.Uchiha Sasuke byl v celé akademii u holek nejoblíbenější.Sakura si myslela, že se Ino nikdy nevyrovná, to ale chtěla změnit a tak jí vrátila stuhu a prohlásila, že od tedˇ jsou rivalky.
Narozdíl od většiny ostatních postav z Naruta ve svém dětství žádný špatný zážitek.když jsou Sakura, Naruto a Sasuke přiřazeni do týmu 7, tak se Sakura zaměří pouze na Sasukeho a Naruta nemůže vystát, i když vlastně neví zhola nic o jejich povahách.Krátce po vytvoření týmu 7 řekne Sakura Sasukemu, že si myslí, že Naruto musí být štástný, když nemá rodiče, kteří by ho komandovali.Naruto při tomto rozhovoru nabyl, a proto nemohl oponovat.Sasuke má vlastní zkušenosti s tím, jaké je to být sám a tak jí dost vynadá.
Sakuřina oblíbená jídla jsou Anko knedlíky se sirupem a Umeboshi.Nemá ráda cokoliv kořeněného.Její koníčky jsou kvízy a hry na pamět´.Nejoblíbenější hláška je Yuuki-odvaha, ačkoliv to v první knize faktů bylo Issen ai no jinsei yo!-Celý život plný lásky!Má talent šití.
Spekuluje se, že Naruto, Sasuke a Sakura budou příští legendární Sanninové, protože Naruta trénuje Jiraya, Sakuru Tsunade a Sasuke je pod vlivem Orochimaru.
Při interview s Kishimotem Masashim, který mangu Naruto, vyšlo najevo, že Sakura a Rock Lee měli představovat lidské slabiny (alesponˇ tedy ze začátku)
Sakura se narodila 28. února a na začátku seriálu jí bylo 12.Má zelené oči a růžové vlasy.Měří 148, 5 cm a váží 35, 4 kg.Jak již bylo řečeno, je Geninemv listové vesnici (Konoha). Později povýší.
Význam jména: Slovo Haruno znamená "jarní pole" a Sakura znamená květ třešně, mimochodem třešen´ je národní rostlina v Japonsku.Sakura je jedno z nejběžnějších jmen v anime.
Hlášky:
Sasuke-Kuuuuun!!!!
Já můžu taky bojovat!! (Kua!!)
Shaannarou!!
Toho dne jsi mi řekl, že samota bolí.Nyní tomu konečně rozumím, mám sice rodinu, kamarády, ale když budeš ty pryč, tak....pro mě.....to bude jako kdybych byla sama.
doposud jsem na vás dva koukala z povzdálí, ale tedˇ se koukejte vy na moje záda!
Ino-prasečino!!!
Techniky:
Shousen Jutsu- technika tajemné pěsti
Chakra no Enjintou- chakrový skalpel
Dokumeki no Jutsu- technika extrakce jedu
Tsutenkyaku- bolestivá noha z oblohy
Bunshin no Jutsu- klonování
Kawarimi no Jutsu- přemístění, nahrazení
Sakura Fubuki no Jutsu- technika bouře třešnóvých květů
Henge no Jutsu- Přeměna

Chibi

7.12.2007 08:17 | Ditušinka
Dovolte abych vám představila Chibi(čti Čibi)-jednu z nejůspěšnějších verzí anime na netu.Chibi je vlastně karikatura, ale pod smyslem zroztomilit a ne zohavit.Autoři Chibi dělají vlastní, ale i převádějí do různých seriálů a mang. Pochopitelně se na netu usazují nejlépe-to proto, že opravdová látka Chibi se snaží být co nejvíc skutečná, což je pro business televize důležité. Za Chibi se dá určit i South Park.No ale dost keců tady je můj milovaný obrázek, co mi beztak ležel v compu už dlouho..
Joo, Deidara XD a má u sebe moje oblíbené ovoce!A tady sou dalši Chibi fruit z Usady
Jsou super, ale Gaaru tam zkazili Xo(
To je asi všechno, co sem na stránkách deviantART našla..

gaara-san

7.12.2007 07:57 | Ditušinka | Gaara
sem brouzdala a našla tenhle Chibi pict, k sem ho sem dala, mno...

hlášky

6.12.2007 11:20 | Ditušinka
A tady jsou moje milované hlášky:
Je vám jen tolik, na kolik se cítíte.
Až holka vypije svoje 1 pivo, tak přestane růst.
Ráda na sebe vyplazuju jazyk, když se dívám do zrcadla.
Říká se, že žít je risk.Tak to sem v tom případě mrtvá.
Ráda chodím v horkém létě bosa po městě.Pohledy lidí sou fascinující a fascinovány a přitom nevědí, o co přicházejí.
Jestli ste čekali nějaké moudra tak vás asi zklamu, protože mám tendenci psát velmi povrchní věci.

pískomilové

6.12.2007 11:05 | Ditušinka | jiná zvířata
No poslední dobou se zajímám o pískomily.A to nejen o ty co mám doma.tady jsou ty nejkvalitnější fotky pískomilů vůbec a českym netu-tedy barevné mutace pískomilů:Foto Vera Bruckman a Janelle Swiss a Michael Mettler:
Portrétek a myší miminka
Běloušci XD
1 pískomil od 2 nejúspěšnějšího fotografa pískomilů: Janelle Swiss
Michael Mettler a Vera Bruckman: tmavé mutace
Bílé odrůdy Young polar fox a Young blue fox, čistě bílý a nazlátlý
ty šedivý sou pravděpodobně klonovaný s krysama XD
Tohle je chlapeček, to už poznám
A tohle je klon 2 extrémů.Ůplné bílý a ůplně černý
A cenu za nejšílenější mutaci pískomilů získávááá...Vera Bruckman!
Takhle by měl vypadat ten normální neklonovaný pískomil-v barvě písku
Tadyty poslední 2 a ten ůplně první sou pískomilové zlatí-klonovaní s křečky.

Kishimoto-Autor Naruta

6.12.2007 09:25 | Ditušinka
Jen malé upozornění, aby ste předešli neshodem.Tenhle blog je pro toho, kdo asponˇ trochu zná Naruta a ví, co je to anime.Tenhle blog je totiž hlavně o anime, o manze ani tak ne.No a protože všichni tak blbneme po Narutovi, tak by asi bylo dobré si něco říci o autorovi, tedy o Kishimotovi.Narodil se v roce 1976 a je autorem jedné z nejůspěšnějších mang vůbec, z které se pak stalo anime.Jeho současný věk je 31 let.Jestli je sobodný, nebo ženatý fykt newim XD.

Sakury

5.12.2007 11:39 | Ditušinka
Tak a tedˇsem dám obrázky Sakur jako rostlin, tak dávejte pozor, jo?:
Jo a co se týče toho pozadí stránky, tak to sem nedám ani náhodou!Je to originál od návrhářky Mimmi z číny, poslala mi ho e-mailem, jak by se mi líbily šaty a poslala ho jenom mě!A já ho nikomu nedám, je to originál!

moji pískomilové

5.12.2007 07:21 | Ditušinka | jiná zvířata
Ahojky, máte doma pískomila?nebo ste alesponˇviděli ty moje?(Jako Domí)Tak tady sou na obrázku moji pískomilové Aluška s Amiruškou, trochu možná větší než je znáte, protože ste u nás dlouho nebyly, hlavně anežka!No takže tady sou:

Itachiho pejsek

4.12.2007 13:05 | Ditušinka
No ten Itachi je hroznej XD Takový ponížení Sasukeho?
Kawai XD

Gaara

4.12.2007 12:15 | Ditušinka | Gaara
Říká se o mém blogu, že sem prý pokladnice, těch nejlepších obrázků.Možná je to pravda, já newím, ale tedˇsem dám asponˇpár věcí o Gaarovi, abyste asponˇněco věděli o mém klukovi :
Tak na tom maličkém obrázku je Gaara.Gaara byl ve své písečné vesnici použit jako nosič písečného jednoocasého démona shukaku a nikfo ve vesnici ho neměl rád.Jeho sestrou je Temari a bratrem Kankuro.Gaara je jedním z nejsilnějších bojovníků vůbec v Narutovi, je obávaný.Jako zbranˇpoužívá písečné jutsu, při kterém používá písek z dýně, co nosí na zádech.Díky shukaku má písečný štít, co ho chrání proti všemu, dokonce ani když nechce.Když je štít rozbit, zahalí se do brnění z písku.Štít je schopen porazit Rock-Lee a Deidara.Od Deidary se dostáváme ke konfliktuů kdy Akatsuki zbavili Gaary Shukaku(démona). Až vyroste tak chodí s Ten-Ten(tedy asponˇo fanoušci spekulují).A co bych říkala dál?Jeho strýček Yashamaru ho jako malého vychovával, protože matka při porodu zemřela a otec ho za to nenáviděl.Yashamaru však po požádání gaarova otce na něj spustil atentát, ale Gaara ho zabil.A dál?Je nejlepší a lowuju ho!

mini-avatary

4.12.2007 12:04 | Ditušinka | Týmy z Konohy a písečné a zvučné
No a dneska tady dávám svoje mini avatarky se sakurou, jj?
No to je asi všechno, mno...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama